شرکت ایرانیان قائم همراه ، بعنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه گوشی همراه،نمایندگی انحصاری برند آلمانیRugGearدر ایران می باشد.RugGear یکی از بزرگترین و برترین برندهای فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در اروپا می باشد که با تولید گوشی ها و لوازم جانبی خاص طرفداران بسیار زیادی دارد .شرکت ایرانیان قائم همراه نماینده کلیه خدمات فروش،گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات این برند آلمانی در ایران می باشد.
گوشی هایی که برای مدیران، مهندسان و ازهمه مهمتر برای آفرود بازها و عاشقان هیجانی طراحی شده که دوست دارند گوشی های جان سخت در دست بگیرند و در ناملایمترین لحظات با آسودگی ارتباط برقرار کنند.ما در نظر داریم تا در بین انتخاب شرکا در امتداد زنجیره ارزشی در روابط بلند مدت، شریک قابل اعتمادی باشیم. نوآوری بخشی از ژنتیک (DNA) برندما است، ما تلاش داریم تا رهبر گوشی های سرسخت در فضای ناهموار باشیم.
ما بر این باوریم که تلفن همراه شما باید هر روز از عمرتان، شما را راضی نگه دارد. به همین دلیل است که طیف وسیعی از گوشیهای ما از درون طراحی شده است تا از استرس های معمولی جلوگیری کنند. تلفن همراه روجیر نه فقط برای تماس در محل کار است، بلکه جهت تفریح نیز می باشد.